Mehmet yemşen

CEO & KURUCU
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Teknoil Endüstriyel Çözüm Merkezi olarak hedefimiz yüksek nitelikli ürünlerle işletmelerin çözüm ortağı olmaktır. Ürünlerimizi sunduğumuz her işletmenin verimliliğine katkıda bulunmak öncelikli hedefimizdir.  Bizim işimiz ürünlerimizin işletmelere teslim edilmesiyle neticelenmemektedir. İkinci aşama ; yani ürünlerimizin kullanımı sonrası performansı artırmak ve bunu ölçerek raporlandırmak gerçek ve değişmez misyonumuzdur. Bu hedefe ulaşmak için her zaman değerli müşterilerimizin emrindeyiz.

Ülkemizin önde gelen yüzlerce sanayi kuruluşuna yıllardır tedarik sağlamaktayız. Sorumluluğumuzun farkındayız ve kazandığımız bu güveni pekiştirecek inovatif ürünleri sürekli takip ediyoruz. Üretime katma değer katacak her türlü teknolojiyi takip ediyor bu alanda ekip olarak bilgimizi sürekli geliştiriyoruz. Bilgiye değer veren , yenilikçi , araştırmacı müşterilerimizin desteğiyle yorulmuyoruz, daha büyük bir azimle geleceği planlıyoruz.

Doğu,Güney Doğu,İç Anadolu,Karadeniz ve Akdeniz bölgesinde müşterilerimize hizmet vermekle beraber bölgesinde kendisini ispat etmiş, Teknoil Endüstriyel Çözüm Merkezi olarak müşteri odaklı daha güçlü ve etkili bir yapı hedefliyoruz.

“En İyi Yatırım Kalitedir!” ilkesini her alanda temel prensip olarak kabul ediyoruz.

Büyüyen ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıma yolunda sebatla çalışıyoruz.

Neden Biz ?

100 +
Mutlu Müşteri
100 +
Yapılmış Proje
60 +
Deneyimli Çalışan
250 +
Portfolyo